Oljemålning

512579

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Maria med barnet, olja på duk, märkt á tergo Javob jordaen? ca 41x50 cm

Duklagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Oljemålning

Budhistorik (32 bud)
3743273
5 200
3743275
5 200
3743273
5 000
3743274
4 800
3743273
4 600

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.