Figurin Meissen

512578

MEISSEN, Putto lagar choklad, figurin, 1900-tal, porslin, polykromt bemålad, märkt Meissen i underglasyrblååt, höjd ca 11 cm

Nagg, delar till kaffepannan saknas

Keramik/Porslin

Figurin Meissen

Budhistorik (17 bud)
3742858
3 600
3741421
3 400
3737473
3 200
3741420
3737473
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.