Henrik von Garber Bubblegum

512572

HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 28/90, digital print, ca bildmått ca 37x30 cm

Henrik von Garber Bubblegum
Budhistorik (13 bud)
3742117
950
3743735
900
3742117
850
3743296
3742117
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.