Hans Walter Sundberg

512560

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): "uppviglaren", signerad och daterad HWS, olja på duk, ca 62x50 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Hans Walter Sundberg

Budhistorik (13 bud)
3743339
950
3743902
900
3743339
850
3743895
3743339
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.