Utställningsaffischer Max Ernst mfl

512553

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (17 st), 1970/80-tal, MAX ERNST (1); CHRISTO (1); Sugai (1); VASARELY, 5 st; ARRANZ BRAVO & BARTOLOZZI (Spanien), (9), varav 1 signerad; bla Sala Gaspar, Galeria Joan Prats, American Art gallery; varierande mått

Oramade, skador, veck

Budhistorik (4 bud)

3741407
3735711
3735710
3735708

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.