Skåp Holland

512548

SKÅP, 1700-tal, Holland, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, skulpterade detaljer, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 230, 165x65 cm, nyckel finns

Sprickor, renoverat, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Skåp Holland

Budhistorik (27 bud)
3742947
8 800
3741464
8 600
3742946
8 600
3741464
8 400
3742945
8 200

Slutpris SEK:
8 800
888 EUR, 1 054 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.