Skål Kina 1800-tal

512544

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, invändig dekor av drakmotiv, höjd ca 9, diameter ca 22 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Skål Kina 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3743505
3743518
3743505
3743515
3743505

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.