Oidentifierad konstnär Stockholm

512542

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy mot Gamla Stan, signerad Angel och daterad -91, olja på duk, 65x78 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Budhistorik (72 bud)
3743284
11 000
3743282
10 500
3743276
10 000
3743281
10 000
3743276
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 000 EUR, 1 155 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.