Impressionistiskt landskap

512541

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 1880-tal): Impressionistiskt landskap, olja på duk, ca 40x60 cm

Konst, Äldre måleri

Impressionistiskt landskap

Budhistorik (16 bud)
3744060
4 600
3744058
4 400
3744057
4 200
3743997
3743997
3 600

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.