Bengt Hamrén oljemålning

512540

BENGT HAMRÉN (1898-1985): Vinterväg, signerad Hamrén, olja på pannå, ca 55x46 cm

Bengt Hamrén oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3743669
550
3743661
500
3743665
450
3743661
3736860

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.