Albert Edelfelt

512516

ALBERT EDELFELT (1854-1905): Från slottet Bregentved (enligt påskrift på baksidan), signerad Albert Edelfelt i blyerts samt monogram i plåten AE, etsning, plåtstorlek ca 13,5x7,8 cm

Oramad, gulnader

Albert Edelfelt
Budhistorik (18 bud)
3767564
2 400
3767557
3767563
3767557
3767549
1 900

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.