Roger Risberg färglitografi

512491

ROGER RISBERG (född 1956): "Tandläkarskräck" monogramsignerad RR, PT, färglitografi, bladmått ca 59,5x44 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Roger Risberg färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3745872
650
3745879
600
3745872
500
3744568
450
3741409

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.