Angelica Wiik färglitografi

512490

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 235/290, ca 58,5x40 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3746165
1 600
3745408
3745267
1 400
3744884
1 300
3743616

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.