Yrjö Edelman litografi

512489

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann, 299/375, färgltografi, 56x39 cm

Rum 9, Vagga 1

Yrjö Edelman litografi
Budhistorik (23 bud)
3746660
3740094
3740094
3745984
1 400
3740094
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.