Hörnskåp

512480

HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, räfflade dörrar, höjd 169, 90x45 cm, nyckel finns

Slitage, renoverad

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 19

Hörnskåp

Budhistorik (10 bud)
3743780
750
3743846
700
3743780
650
3743845
600
3743780
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.