Kaffekanna rokokostil

512473

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g

Bruksslitage

Silver

Kaffekanna rokokostil

Budhistorik (3 bud)

3742517
1 800
3735301
1 400
3735052
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.