Anna Micro Johansson

512440

ANNA MICRO JOHANSSON (född 1970): Öresund, signerad och daterad på baksidan Anna Micro J -99, olja på duk, ca 44x60 cm

Fack 52

Anna Micro Johansson

Budhistorik (19 bud)
3743165
2 800
3743008
2 600
3742621
2 400
3743007
3742621

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.