Hyllsystem

512436

NIELS GAMMELGAARD, "Moment", hylla, för IKEA, 1980-tal, metallkonsoler med flyttbara hyllor, vitt, svart samt rött, höjd ca 158, 170x30 cm

HISTORIK: formgiven 1985 av Niels Gammelgaard för IKEA.

Slitage, fläckar, repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 1

Hyllsystem

Budhistorik (20 bud)
3743759
3738546
3 800
3739066
3 600
3738546
3 400
3739052
3 200

Slutpris SEK:
363 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.