Ljusstakar silver Göteborg

512434

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, fyllda, höjd ca 15 cm

Smärre stötskador

Silver

Ljusstakar silver Göteborg

Budhistorik (25 bud)
3742826
1 900
3740620
1 800
3742442
1 800
3740620
1 700
3742439
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.