Ulrica Hydman Vallien

512412

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (2 bud)

3742722
3735951

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.