Ulrica Hydman Vallien

512409

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (3 bud)

3743642
500
3736610
3735865

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.