Akseli Gallen-Kallela

512309

AKSELI GALLEN-KALLELA (Finland, 1865-1931): Mansporträtt, signerad, heliogravyr, efter målning, bildmått ca 27x21,5 cm

Oramad, hanteringsveck, skador i marginalen

Monter 23

Akseli Gallen-Kallela
Budhistorik (1 bud)

3761980
2018-01-18 09:41:09

2018-01-20 kl 21:46
Slutpris SEK:
91 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.