Gunnar Norrman torrnålsgravyr

512243

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Backlandskap", signerad och daterad G. Norrman 1979, 99/100, torrnålsgravyr, 20x14,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Budhistorik (11 bud)
3750091
950
3749930
900
3750089
850
3749930
3749411
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.