Oljemålning

512213

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, otydligt signerad och daterad 23, olja på duk, 72x80 cm

Fack 3

Oljemålning

Budhistorik (37 bud)
3743971
7 400
3743969
7 200
3743970
7 200
3743969
6 800
3743965
6 600

Slutpris SEK:
7 400
672 EUR, 722 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.