Skåp 1700-tal

512170

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, höjd ca 239, 143x55 cm

mindre slitage, mindre skador, mindre avslag, renoverat

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skåp 1700-tal

Budhistorik (80 bud)
3752239
42 000
3752236
40 000
3752237
40 000
3752236
39 000
3752234
38 000

Slutpris SEK:
42 000
4 238 EUR, 5 032 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.