Mosse Stoopendaal

512165

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): fåglar i träd, signerad samt daterad Mosse Stoopendaal 1945, olja på duk, ca 89x144 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Mosse Stoopendaal

Budhistorik (22 bud)
3745925
9 800
3751668
9 600
3745925
9 400
3751667
9 200
3745925
9 000

Slutpris SEK:
9 800
890 EUR, 956 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.