Göteborgsstolar

512162

STOLAR, 2+2, s.k. göteborgsstolar, 1900-tal, mahognyfanér, sitthöjd ca 47 cm

slitage, mindre skador

Möbler, Stolar

Geijersgatan 14, Göteborg

Göteborgsstolar

Budhistorik (30 bud)
3751622
3 600
3751643
3 400
3751622
3 200
3751642
3751622
2 600

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.