Byrå senempire

512160

BYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, tre lådor, höjd 84, 92x52 cm

Fanérskador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå senempire

Budhistorik (27 bud)
3742434
3 600
3742406
3 400
3742399
3 200
3742272
3741673
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.