Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

512154

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanérat i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd 50, diameter 120 cm

skivan med slitage, fuktfläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (35 bud)
3752395
26 000
3752399
26 000
3752395
25 000
3752390
24 000
3751893
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 623 EUR, 3 115 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.