fåtöljer 1900-talets andra hälft

512153

FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, 4 lösa dynor medföljer

mindre slitage

Möbler, Soffor

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (6 bud)
3745401
550
3745464
500
3745401
450
3745402
3745401

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.