Svensk grafik X:et mfl

511993

SVENSK GRAFIK, i mappar, bla Wrangel, Gegerfeldt, Hilding Linnqvist, X:et, Veslen, Harriet Sundström mfl, delvis signerade, varierande mått

Oramade, gulnader, skador

Visas på begäran

Svensk grafik X:et mfl

Budhistorik (10 bud)
3756719
3750670
3750670
1 900
3756717
1 800
3750670
1 700

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.