Gösta Sundström

511990

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008), Vik och vass, signerad Sundström, olja på duk, ca 70x90 cm

Fack 24

Gösta Sundström

Budhistorik (13 bud)
3766661
1 600
3766951
3766661
1 300
3765946
3765946

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.