Jan Naliwajko oljemålning

511987

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad J Naliwajko 1973, olja på duk, 26x20,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3755185
3752378
3755183
950
3752378
900
3755181
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.