Marc Chagall efter

511978

MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Marc Chagall efter
Budhistorik (3 bud)

3743390
3742822
3735352

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.