Henri Matisse efter serigrafi

511974

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm;
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Henri Matisse efter serigrafi
Budhistorik (7 bud)
3744755
1 400
3744653
1 300
3744306
3739447
3736738

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.