Herbert Zangs akvarell

511734

HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003): Utan titel, signerad och daterad Zangs -82, akvarell, bildyta 21x28 cm

Rum 21

Herbert Zangs akvarell

Budhistorik (27 bud)
3746260
7 800
3746284
7 600
3746260
7 400
3746280
7 200
3746260
6 800

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.