Patrik Qvist olja på pannå

511571

PATRIK QVIST (född 1968): Monument with stick, signerad på baksidan 4 NOV '14 Qvist, olja på pannå, ca 42x41 cm

Tavelvagn 3

Patrik Qvist olja på pannå

Budhistorik (4 bud)

3743937
500
3742809
3736035
3736034

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.