Bo E Lundqvist oljemålning

511482

BO E LUNDQVIST (född 1934) Blomsterstilleben, monogramsignerad Lqt, daterad 1967, olja på duk, ca 105x133 cm

Rum 9

Bo E Lundqvist oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3783342
3779080
3783341
3779080
1 900
3783340
1 800

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.