Ann Nyström Grundell

511467

ANN NYSTRÖM GRUNDELL (född 1942): "Kaos", monogramsignerad ANG, olja på duk, ca 80x95 cm

Fack 12

Ann Nyström Grundell

Budhistorik (8 bud)
3781765
3781398
3780694
550
3779121
500
3779053
450

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.