Berndt Wennström Stockholm

511466

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Stadsbild, Stockholm, signerad och daterad B. Wennström, gouache/blandteknik på papper, bladmått ca 26x34 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 18

Berndt Wennström Stockholm

Budhistorik (7 bud)
3781727
3780069
700
3772670
650
3771198
600
3771197

Slutpris SEK:
91 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.