Planscher, porträtt, kartor bl.a. militaria ca 40

511460

PLANSCHER, KARTOR, PORTRÄTT. Ca 40 graverade och litograferade kartor, 1700-1800-tal, bl.a. militärer, Napoleon (1), bataljplaner etc. Varierande storlekar.

Varierande skick, vissar med revor och skador, fläckar.

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (14 bud)
3771464
900
3770074
850
3768337
3767674
750
3757588
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.