Gustav Rudberg oljemålning

511458

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båt i dimma", signerad Rudberg, 1987, olja på duk, ca 72x97,5 cm

Rum 14

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3780843
12 000
3780599
10 000
3779698
8 000
3778734
5 600
3778677
5 200

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.