efter Francesco Zuccarelli, 1800-tal, olja

511414

FRANCESCO ZUCCARELLI, efter (1800-tal): Sällskap vid vattendrag, olja på duk, ca 53,5x71 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
3762431
1 700
3762429
1 600
3762426
3762401
3762398

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.