Göran Wärff fat

511410

GÖRAN WÄRFF, fat, ovalt, glas, Kosta Boda, signerad Kosta Boda G Wärff 70020, längd ca 22 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Göran Wärff fat

Budhistorik (1 bud)

3736364
2018-01-02 16:23:23

2018-01-08 kl 21:54
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.