Glasbåt Vallien

511409

BERTIL VALLIEN, skulptur, halvbåt, signerad KOSTA BODA ATELIER-91 B. Vallien 800156, träsockel, höjd ca 13 cm

Slitage,repor

Glas, Konstglas

Monter 11

Glasbåt Vallien

Budhistorik (5 bud)
3744070
500
3743356
450
3742963
3737205
3736363

Slutpris SEK:
500
45 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.