Bertil Vallien skulptur

511404

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av insmält figur, signerad KOSTA BODA B Vallien, etikettmärkt, träsockel, längd ca 25,5 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 11

Bertil Vallien skulptur

Budhistorik (14 bud)
3743733
2 600
3742762
2 400
3740742
3742760
3740742
1 800

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.