Nisse Zetterberg oljemålning 1950-tal

511397

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Trädgårdsarbete - figurkomposition, 1950-tal, olja på duk, ca 132x275 cm

Dubblerad, ytskador

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 20

Budhistorik (33 bud)
3782169
13 000
3782174
13 000
3782169
12 500
3782163
12 000
3782166
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.