Nisse Zetterberg oljemålning

511395

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): I hamnen, 1950-tal, olja på duk, ca 132x210 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 18

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3770745
3768865
3765360

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.