Nisse Zetterberg oljemålning

511389

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Smeden och telefonisten, 1950-tal, olja på duk, ca 131x235 cm

Dubblerad, ytskador

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 3

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3776820
3775969

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.