Nisse Zetterberg oljemålning

511385

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Arkitekten, 1950-tal, olja på duk, ca 131x210 cm

Dubblerad

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 19

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (44 bud)
3783451
14 000
3783449
13 500
3783448
13 000
3783443
12 500
3783446
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.